W czerwcu pożegnaliśmy dwa roczniki Absolwentów naszego Gimnazjum (2019/20 i 2020/21)

W uroczystościach wzięli udział Principal Adjoint Etienne Monnier i oczywiście nauczyciele polskiej sekcji Panie Danuta Charlon, Grażyna Dąmbska i Elżbieta Wilińska.
Uczniowie otrzymali upominki w postaci książek, a całokształt uroczystości dopełnił wspaniale przygotowany poczęstunek, za który podziękowania należą się rodzicom.
Wszystkim Absolwentom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalszą drogę w zdobywaniu wiedzy
i kolejne sukcesy.
Tydzień międzynarodowy
Druga połowa maja (dokładniej dni 18-22) minęła w naszej placówce pod znakiem międzykulturowej integracji za sprawą Tygodnia Międzynarodowego, który przybliżył młodzieży dziedzictwo, obyczaje oraz smaki państw reprezentowanych w szkolnych sekcjach: Polski Niemiec, Wielkiej Brytanii, Portugalii Dowiedz się więcej
0 komentarzy