Jak już tradycja nakazuje każdego roku w naszej szkole organizowane są DNI POLSKIE
, podczas których można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o Polsce, jej mieszkańcach czy obyczajach. Towarzyszą im liczne gry, konkursy i oczywiście poczęstunek w postaci polskich słodyczy 

. Choć sytuacja epidemiologiczna tego roku znacznie ograniczała nasze możliwości, to i tak nie zabrakło zabawy i dobrego humoru
.Serdecznie dziękujemy rodzicom za nieocenioną pomoc.
Tydzień międzynarodowy
Druga połowa maja (dokładniej dni 18-22) minęła w naszej placówce pod znakiem międzykulturowej integracji za sprawą Tygodnia Międzynarodowego, który przybliżył młodzieży dziedzictwo, obyczaje oraz smaki państw reprezentowanych w szkolnych sekcjach: Polski Niemiec, Wielkiej Brytanii, Portugalii Dowiedz się więcej
0 komentarzy