Przez cały grudzień w naszej sekcji odbywały się klasowe Mikołajki. Kilka tygodni wcześniej, każde z dzieci losowało osobę, którą obdaruje tego dnia prezentem. Niektóre klasy świętowały w przebraniach i w czerwonych czapkach na głowach.Podczas wręczania upominków zapanował miły, świąteczny nastrój, który udzielił się zarówno uczniom jak i nauczycielom. Nie zabrakło również mikołajkowego akcentu w postaci paczuszek z pierniczkami i słodyczami, przygotowanych przez stowarzyszenie rodziców. Uczniowie z ciekawością oglądali prezenty i podziwiali pomysłowość Mikołaja, a dzięki słodkim pierniczkom poczuli już atmosferę zbliżających się świąt!
Tydzień międzynarodowy
Druga połowa maja (dokładniej dni 18-22) minęła w naszej placówce pod znakiem międzykulturowej integracji za sprawą Tygodnia Międzynarodowego, który przybliżył młodzieży dziedzictwo, obyczaje oraz smaki państw reprezentowanych w szkolnych sekcjach: Polski Niemiec, Wielkiej Brytanii, Portugalii Dowiedz się więcej
0 komentarzy